سلام به شما دوستان عزیز. ببخشید که دیروز در دسترس نبودیم. نسخه ی جدید میهن بلاگ راه اندازی شده و من باید وبلاگ رو به این نسخه جدید انتقال می دادم. کار راحتی بود. به هر حال تا حدودی به خیر گذشت اما متاسفانه تمام لینک ها و نظر ها پاک شدن.

اگه من باشما تبادل لینک کرده بودم اما الان لینکتون نیست حتما به من خبر بدید تا لینکتون رو بگذارم. خلاصه ببخشید تقصیر من نیست. امیدوار هستم که این نسخه خیلی بهتر شده باشه هرچند که نسخه ی قبلی هم بد نبود. و اما مطلب امروز:

 مطلب امروز در رابطه با وجود تصویر یک بشقاب پرنده در یک نقاشی هنری قرن 15 میلادی می باشد. متن فارسیش رو در ادامه ی مطلب می تونید ببینید. در ضمن امیدوار هستم که براتون جالب باشه.

UFO in 15th century Artwork

Painting of the Madonna and Saint Giovannino, in the Palazzo Vecchio in Florence, attrbute  to the 15th Century school of Filippo Lippi.

A close-up of the upper left section of the painting shows an object in the sky, and below, a man and dog looking at the object.

Further enlargement shows an oval or discoid craft with radiating gold spikes of light painted around its perimeter. In other words, what today would be called a UFO.

متن فارسی در ادامه ی مطلب:

 

 

 

 

 madonna_ufo.jpg
 

 

 

 

 

 

 

 

 

بشقاب پرنده در یک اثر هنری قرن 15 میلادی

 

 

 

 

 

قدمت نقاشی مدونا و سینت جیووانینو در عمارت وچیو در فلورانس، به قرن 15میلادی در مدرسه ی فیلیپو لیپی بر میگردد. نمای نزدیک قسمت بالا سمت راست نقاشی نشان می دهد که شئ در آسمان است، و پایین تر مرد و سگی به آن شئ نگاه می کنند.

بعلاوه بزرگی آن نشان می دهد که جسم قایق وار بیضی شکل یا دایره وار، تشعشعی طلایی از خود پراکنده می کند که این را با رنگ کردن محیط اطرافش نشان داده اند.

به عبارت دیگر این چیزی است که ما آن را امروز بشقاب پرنده می نامیم.

 

منبع:http://www.mars-earth.com

مترجم: آرمان محمدی یزدی

 

Metaphysics_blog@yahoo.com

YAHOO ID=metaphysics_blog

 

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 20 شهریور 1386    | توسط: آرمان    | طبقه بندی: بشقاب های پرنده،     | نظرات()