UFOlogy

  

 

 

 

علم شناخت بشقابهای پرنده است و یوفولوژیستها کسانی هستند که با مطالعه بر روی فیلدهای مخصوص و مختلف این پدیده انها را تجزیه و تحلیل میکنند. یوفولوژیستها از اقشار مختلف هستند. در میان انها دانشمندان رشته های مختلف و افراد عادی که به این موضوع علاقه دارند یافت میشود.

از هنگامی که اولین مورد رسمی رویت اشیاء پرنده ی ناشناخته در این عصر به ثبت رسید(
۱۹۴۶) تا امروز دانشمندان شاهد حوادث عجیب و پیچیده ای در مورد حیات فرازمینی بوده اند. در حقیقت موضوع بشقابهای پرنده شامل رویت ساده ی چند شئ پرنده نمیشود. اگر اینطور می بود خیلی زود می بایست پرونده ی این مورد برای همیشه بسته میشد.
در بین خوانندگان ممکنه کسانی باشند که از یوفولوژی اطلاعات کمی داشته باشند اما به این موضوع علاقه دارند. پس سعی میکنم بطور خلاصه فیلدهای یوفولوژی رو معرفی كنم:

۱.رویت بشقابهای پرنده :

تا بحال بیش از
۴ میلیون گزارش (اعم از موثق یا غیر موثق - رسمی یا غیر رسمی) از سرتاسر جهان در مورد مشاهد ه اشیای پرنده و درخشنده ی عجیبی که مانورهای بسیار اعجاب انگیزی انجام میدهند ثبت شده است. بیشتر این اشیا به علت مدور بودن به بشقاب پرنده معروفند. و بیشتر دانشمدان و مردم بر این باورند که انها تحت هدایت هوشمندانه ی موجوداتی غیر انسان هستند که سالهاست کره زمین را مورد بازدید قرار داده اند.

۲. دوایر گندم یا حلقه های كشتزار«مطبش رو در آینده در وبلاگ قرار خواهم داد»:

اشکال پیچیده و منظم هندسی که در مقیاسهای بزرگ در مرازع صاف و یکدست گندم یا ذرت بوجود میایند. این اشکال بصورت دایره های کوچک که بطور چرخشی روی هم خم میشوند بوجود میایند که اگر از بالا و فاصله ی زیاد به انها بنگریم شکلهای بسیار عظیم و پیچیده و زیبای هندسی را میبینیم. این اشکال گاه انچنان پیچیده اند که کشیدن انها حتی بر روی کاغذ نیز با اشتباه همراه است. حال انکه این اشکال طی مدت کمی از شب روی مزارع گندم انهم بدون اطلاع صاحبان مزارع بوجود میاید. دانشمندان عقیده دارند که موجودات فرازمینی با این کارشان سعی در اتتقال اطلاعات و دادن پیام به دانشمندان زمین هستند.

۳.ربودن انسانها :
همه ساله در اقصی نقاط جهان گزارشاتی مبنی بر ربوده شدن انسانها طی مدت زمانی مشخص و سپس پیدا شدن انهادر منطقه ای دیگر منتشر میشود. گمشدگان اکثرا فراموش میکنند که چه اتفاقی برای انها افتاده است. (حافظه شان پاک شده است) اما تمامی انها در حین هیپنوتیزم و خواب مغناطیسی به یاد می اورند که چه بر سرشان امده. جالب اینجاست که با توجه به فاصله ی زیاد ربوده شدگان از همدیگر(از قاره های مختلف و نژادها و فرهنگهای مختلف) همه انها یک چیز را یا چیزهای شبیه به هم را تعریف میکنند : موجوداتی کوچک و مهربان با توانایی تله پاتی با چشمهای مورب و سر بزرگ روی انها ازمایشاتی انجام میدهند ...

۴. ربودن حیوانات :
گزارشات جالب در مورد چگونگی ربوده شدن حیوانات و یافت شدن جسد انها بیابان در حالی که علایمی روی بدنشان است که نشاندهنده ی ازمایشات مخصوص و عجیب با تکنولوژی بسیار بالا میباشد. گاهی هم فلزاتی در بدن انها یافت میشود که در کره ی زمین یافت نمیشوند. و نیز جسدشان دارای تشعشعات رادیو اکتیو است.

۵.کتب باستانی و معماهای تمدنهای باستانی و اثار شگفت انگیزشان مثل اهرام مصر - خطوط نازکا - و افسانه های بسیار جالب (با نکات ظریف علمی)‌در مورد خدایان باستان...

۶. اظهارات دانشمدان معتبر - فضانوردان - خلبانان - سیاسیون مبنی بر مشاهده و همکاری بعضی از فرازمینی ها با انسانها و همچنین ادعای بعضی از افراد در مورد داشتن ارتباط با فرازمینی ها و ارائه ی مدارک جالب توسط انها مانند بیلی مایر.

۷. بررسی حوادث مربوط به سقوط یوفو ها و تاثیر انها بر پیشرفت علوم انسانی - پایگاه های سری در امریکا برای تحقیق روی یوفو های ساقط شده - حادثه ی روزول.


و دیگر موارد ساده تر که امیدوارم با یاری خدا و لطف دوستان کم کم به همه ی انها بپردازیم.

آرمان محمدی یزدی

Metaphysics_blog@yahoo.com

YAHOO ID=metaphysics_blog

نوشته شده در تاریخ شنبه 16 تیر 1386    | توسط: آرمان    | طبقه بندی: بشقاب های پرنده،     | نظرات()