نخست لازمه که از دوست بسیار عزیزم شیرین که گرداننده ی وبلاگ موجودات فضایی است نهایت سپاس را داشته باشم. به این خاطر که به من اجازه دادند تا این مطلب رو در وبلاگ قرار بدم.

دیروز ۲۳ ژانویه ۲۰۰۸ کاوشگر اسپیریت که توسط ناسا به مریخ فرستاده شده است عکسهای جدیدی ارسال کرده که در میان آنها عکسهایی از انسان به چشم میخورد.یکی از این تصاویر بیشتر مانند مجسمه ای تراشیده شده است. این تصاویر در ۳ ژآنویه به زمین فرستاده شده بود ولی تا دیروز در اختیار کسی قرار نگرفته بود. قضاوت همچنان به درک و اعتقاد بیننده بستگی دارد.من خودم شخصا سالهاست که اعتقاد به گزارشات ناسا را از دست داده ام زیرا همیشه با افکار مردم بازی می کنند و اول خبری را پخش کرده سپس آن را تکذیب می کنند . مانند تصاویر اهرام  و تصویر صورت غول آسایی که روی مریخ وجود دارد.  اما حقیقت در هر صورت دست نخورده باقی می ماند که این موجودات وجود داشته و دارند. خوانندگان جدید برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایر مقالات من در آرشیو مراجعه کنید.برای مشاهده ی خبر از شبکه خبری  سی ان ان اینجا را کلیک کنید.

توجه داشته باشید که این عکس کاملا حقیقی بوده و توسط متخصصان مورد بررسی قرار گرفته است. برای مشاهده ی گزارش متخصصین اینجا را کلیک کنید.

همچنین تصویر دیگری پیش از این به دست آمده بود که مجسمه ای ایستاده و دست به سینه را نشان می دهد و متخصصان از این عکس و سایر عکسهای به دست آمده به عنوان شواهد غیر قابل انکار  ارتباط تمدنهای باستانی زمین و انسانهای فضایی یاد می کنند.

در  عکس بالا به گوشه ی سمت چپ دقت کنیند تا مجسمه را ببینید.

عکس مجسمه بزرگ شده.

منبع:http://shirinnazkhatoon.persianblog.ir/

نوشته شده در تاریخ جمعه 10 اسفند 1386    | توسط: آرمان    | طبقه بندی: بشقاب های پرنده،     | نظرات()