درود بر شما دوستان گرامی. خوب هستید؟ تندرستید؟ خوش هستید؟ اگه هستید که خوب خدا را سپاس. اگه هم نیستید، یعنی اکنون نیستید، ناامید نشوید. این نیز بگذرد.

خوب مطلب امروز آخرین بخش از مطالب دنباله دار حلقه های کشتزار می باشد.

در ضمن دوستان نظرسنجی در وبلاگ گذاشته شده است که اگه دوست داشتید می توانید به آن پاسخ دهید.

راستی تا یادم نرفته بگم که آقا رضا (دارنده ی وباگ تکنولوژی و اطلاعات عمومی)، من وارد وبلاگ شما نمی توانم بشوم. علتش رو نمی دونم. به هر حال از دستم ناراحت نشو. دوست گرامی. ازت سپاسگزام که برام دیدگاهت رو می گذراری.

شادی هایتان پایدار، غم هاتان بر باد، خوب و خوش تندرست باشید.....  آرمان

 

 

 

 

حلقه های کشتزار 5(پایانی)

 

 

حدس ها و یافته ها

 

 

ساز و کار بالا نشان می دهد که احتمالا تابش امواجی مانند مایکروویو که به صورت تک بر برخی از بندها اثر می کند، عامل پیدایش الگوی خمیدگی هاست. با توجه به پیچیدگی هندسی طرح ها، چنین می نماید که نوعی وسیله هدایت کننده ی اصلی(مانند یک رایانه) ، فرمان های نخستین را به یک داستگاه عمل کننده پایانی (مانند دستگاه زاینده ی پرتوها) می فرستد و این دستگاه دوم، اثر قابل مشاهده را بر بند های ساقه اعمال می کند.

 

چنان که گفته شد، حلقه های کشتزار عمدتا، در مزارع انواع مختلفی از غلات، به ویژه گندم و جو پدید می آیند، ولی می توان آن ها را در کشتزار های کلزا و علوفه یدامی یا حتی بر روی شنزار ها یا زمین های پوشیده از برف نیز یافت. آن ها در سراسر جهان مشاهده شده اند، ولی رخ دادنشان در نزدیکی مناطق باستانی شگف و خط برهنه ها فراوان تر است. آن ها حتی در داخل میدان های نظامی که رفت و آمد در آن ها ممنوع است و پیرامون شان را حصار کشیده اند نیز مشاهده شده اند.

بررسی خاک مزارع در بخش داخلی طرح های مربوط به حلقه های کشتزار توسط دانشمندی به نام «کالین اندروز» نشان داده است که میزان تشعشع میدان الکترومغناطیسی آن تا 100 درصد بیشتر از حد عادی است و گزارش های ارائه شده مشخص کرده اند دکه در سال های متعاقب این رویداد، منطقه تحت تاثیر، تا 40 درصد با افزایش محصول رو به رو شده است.

همچنین اندازه گیری های مربوط به گسیل انرژی آشکار ساخته اند که تا چندین روز پس از پیدایش حلقه ها، نوعی انرژی در محدوده ی فرکانس 5 کیلوهرتز از منطقه ساطع می شود که برخی از افراد حساس آن را در قالب صدایی لرزان می شنوند.

بسیاری از کسانی که از این حلقه ها بازدید می کنند، دچار واکنش های جسمی ویژه ای می شوند که از آن جمله می توان حالت تهوع، سردرد، سرگیجه، احساس قلقلک و درد های گوناگون اشاره کرد. مانند این نشانگان را می توان در ناخوشی های به دست آمده ار تاثیر پرتو رادیواکتیو مشاهده کرد.

گفته می شود که تلفن های همراه، دوربین های عکاسی، ساعت ها و به ویژه دستگاه های الکترونیکی که برای بررسی منطقه وارد آن می شوند، دچار اختلال می شوند و نیز ادعا می شود که قطب نمای هواپیماها در بالای این مناطق به صورت دیوانه وار به چرخش در می آید.

افرادی که شاهد پیدایش حلقههای کشتزار بوده اند، متوجه تابش سرخ رنگی بر سطح زمین شده اند. خمیده شدن گیاهان در پنج دقیقه روی می دهد و در این مدت هیچکس شخص یا وسیله ای که بتوان این رویداد را به آن نسبت داد، ندیده است.

در برخی موارد، پیدایش اشکال پیچیده ی این حلقه ها با برخی رخداد های عجیب و ناشناخته همراه بوده است که تاکنون هیچ توضیح قانع کننده ای در مورد آن ها، ارائه نشده است.

برای نمونه دیده شده است که سگ های مجاور یک منطقه در فاصله ی ساعت 2تا4 بامداد پارس کرده اند و صبح روز بعد، پیدایش حلقه ای در آن منطقه گزارش شده است. و یا دیده اند که احشام پس از ورود به محوطه حلقه ها بیمار می شوند. در دامنه تپه ها، متوجه وزش بادهایی عجیب شده اند و همچنین مشاهده ی گوی های نارنجی نورانی، شنیدن صداهای خش خش مانند عجیب و نمایان شدن پی در پی اشیای پرنده ناشناس، از دیگر رویداد های پس از آشکار شدن حلقه ها بوده اند.

منبع: ماهنامه ی دانشمند، شماره ی پیاپی 522

 

Metaphysics_blog@yahoo.com

YAHOO ID=metaphysics_blog

 

نوشته شده در تاریخ شنبه 7 اردیبهشت 1387    | توسط: آرمان    | طبقه بندی: بشقاب های پرنده،     | نظرات()